Ajuntament de Sant Andreu de la Barca
05/12/2019 23:13:11
Inici | Contacte | Mapa Web
Castellano | A A A
Sant Andreu de la Barca
Nadal 2019

Home |
21/11/2019

XXIII Edició dels Premis de l'Esport Local 2019

XXIII Edició dels Premis de l'Esport Local 2019

El proper 22 de novembre es donaran cita els millors esportistes locals

El proper divendres 22 de novembre el teatre Núria Espert acollirà la XXIII edició dels Premis de l'Esport Local de Sant Andreu de la Barca. Aquests premis són el reconeixement institucional a l'esport local. Esportistes, entrenadors, directius i pares es donen cita per reconèixer els mèrits de la temporada 2018/19.

Per aquesta edició les candidatures presentades son les següents:

Rel

NOMINATS INFANTIL FEMENI

ESPORTS

1

Andrea Sala Royo

Bàsquet

2

Ivette Sellares Moreno

Hoquei

3

Sheila Gómez González

Tir amb arc

4

Judith Casas Navarro

Patinatge artístic

5

Ruth Buenavida Porcar

Gimnàstica artística

6

Elisa Moliner Radu

Tennis

7

Ylenia Zurita Moreno

Taekwondo

8

Elia Cañete Fernández

Karate i Kobudo

9

Carla Arranz López

Atletisme

10

Aina González Grimau

BMX

Rel

NOMINATS INFANTIL MASCULÍ

ESPORTS

1

Pol Rodríguez Arranz

Futbol sala SAB

2

Pablo Fernández Carmona

Handbol

3

Cristian  Moreno Álvarez

Hoquei

4

Alex Cabrera Fernández

Futbol camp

5

Sergi Alés Company

Bàsquet

6

Marcel Barrachina Navarro

BMX

7

Victor Peralta Marín

Karate i Kobudo

8

Nil Alexander Segura Segon

Atletisme

9

Eric Cofine Franco

Tennis

10

Isaac Collado Tavero

Taekwondo

11

Joel Montero Rodríguez

Patinatge

Rel

NOMINATS  ABSOLUTS FEMENI

ESPORTS

1

Gabriela Martoni

Hoquei

2

Natalia Urbano Muñoz

Bàsquet

3

Joana Codina Bastida

Handbol

4

Paula Arqué Valle

Tir amb arc

5

Cristina Martínez Carrillo

Gimnàstica artística

6

Carla Ros Adrover

Patinatge

7

Karla Mongay Martínez

Atletisme

8

Maria Dolores Cascales García

Dards

Rel

NOMINATS ABSOLUT MASCULI

ESPORTS

1

Julián Alfredo Cascu Procelli

Futbol sala SAB

2

Karim Sánchez Rhayti

Hoquei

3

Victor  Ramírez Moriana

Futbol camp

4

Javier Blas Valderrama

Bàsquet

5

Carlos López Vargas

Excursionisme

6

Moy Romero Luzardo

Tir amb arc

7

Jesús Soria Robles

Dards

8

Genís Nova Royo

Karate i Kobudo

9

Adrián González Grimau

BMX

10

Martín González Segura

Atletisme

11

Daniel Redondo Smudzinski

Atletisme

12

José Fernández Herrero

Petanca

Rel

NOMINATS EQUIPS

ENTITAT

1

Benjamí A

Club Futbol SAB Agrupació.

2

Mini masculí negre

Club Basquetbol SAB.

3

Màster masculí

Club Handbol SAB.

4

Cadet B

Club Futbol Sala SAB.

5

Benjamí

Club Hockey SAB.

6

Sènior A

Club Petanca SAB.

Rel

ENTITATS NOMINADES

 

1

Moto Club SAB

 

2

Club Basquetbol SAB.

 

3

Club Handbol SAB.

 

4

ClubTennis SAB.

 

5

Club Petanca SAB.

 

6

Gimnàs DO-CHAN